Competitieteams en uitslagen

DINSDAG


Districtscompetitie regio Zuid Voorjaar 2018
Dinsdag Morgen 4e klasse Dames dubbel 35+ afdeling 6

  • Ilona Lavalle(C)
  • Margo Brouwer
  • Marion Dijksrtra
  • Fietje van Venrooy
  • Hannie Douven
  • Annelies Biemond

Uitslagen: ·         Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend – 4e klasse – Afdeling 6  

 

DONDERDAG

Landelijk Voorjaar 2018
Donderdag Avond 2e klasse Gemengd 8&9 afdeling 16

  • Anique Kauhl(C)
  • Jamilla Franssen
  • Gerda Selten
  • Kahlil Kusters
  • Kira Brings

Uitslagen: 8&9-competitie Donderdag Avond – 2e klasse – Afdeling 16  

 

VRIJDAG


Districtscompetitie regio Zuid Voorjaar 2018
Vrijdag Avond 2e klasse Dames dubbel 35+ afdeling 14

  • Marga Verbroekken(C)
  • Renate Ruijters
  • Gerrie Savelkoul
  • Riekie Aarts
  • Marion Lindelauf

Uitslagen: ·         Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 14  

 

Districtscompetitie regio Zuid Voorjaar 2018
Vrijdag Avond 2e klasse Dames dubbel 35+ afdeling 14

  • Ellen Christophe(C)
  • Puck Hoenen
  • Susan Hoenen
  • Vivien van Kuijk
  • Joyce van der Bijl
  • Jacqueline Hendrix

Uitslagen: ·         Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 14  

  

ZATERDAG


Districtscompetitie regio Zuid Voorjaar 2018
Zaterdag Hele dag 1e klasse Heren 17+ afdeling 10

  • Stan Beckers(C)
  • Bengt Verhoeven
  • Michael Hafke
  • Tim Gennes
  • Benjamin Gross
  • Sacha Erhardt
  • Peter de Gussem
  • Tom Ramakers   

Uitslagen: ·         Heren 17+ Zaterdag – 1e klasse – Afdeling 10

 

Districtscompetitie regio Zuid Voorjaar 2018
Zaterdag Hele dag Hoofdklasse Heren 35+ afdeling 1

  • Dave Linckens(C)
  • Peter Willems
  • Henk Bosch
  • Tom Stassen
  • Maurice Brennenraedts
  • Jos Kuijper
  • Roger Wienen

 Uitslagen:  ·         Heren 35+ Zaterdag (LIM) – Hoofdklasse – Afdeling 1  

 

Districtscompetitie regio Zuid Voorjaar 2018
Zaterdag Hele dag 2e klasse Heren 35+ afdeling1

  • Frank Fleuren(C)
  • Pascal Hensen
  • Marcel van Dijk
  • Eddy Bosch
  • Roger van de Bosch
  • Rick Frolichs

Uitslagen: ·         Heren 35+ Zaterdag (LIM) – 2e klasse – Afdeling 1 

 

Districtscompetitie regio Zuid Voorjaar 2018
Zaterdag Hele dag 3e klasse Heren 35+ afdeling 1

  • Rob Beekman(C)
  • Jim Helgers
  • Harry Snackers
  • Vincent Janssen
  • Edwin Biemond
  • Mark Jacobs
  • Marcel Bos

Uitslagen: ·         Heren 35+ Zaterdag (LIM) – 3e klasse – Afdeling 1 



Districtscompetitie Voorjaar 2018
Zaterdag 3e klasse Gemengd 17+ afdeling 8

  • Jordy Bos(C)
  • Lorraine Tuncbilek
  • Alana Holzbecher
  • Demi Lavalle
  • Martijn Dijkstra
  • Tim Steen

Uitslagen: ·         Gemengd 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 8  

 

 

worldtour small

KNLTB - KIDS World Tour voorjaar 2018 - Zondag

   Rood 1

  • Melissa Hoenen
  • Florian Pijl
  • Stan Kleijnen

 

  Oranje 1

  • Max Stassen
  • Ricardo Caggiula
  • Linsey Engel
  • Iris Nijsten
  • Charlotte Vaassen

 

Oranje 2

  • Martijn Hofland
  • Tijn van Kuijk
  • Julien Pijl
  • Justin ter Linde
  • Mila Janssen

 

Groen 2

  • Sterre van Kuijk
  • Tijmen Jansse
  • Fedde Meijers
  • Jasper Snackers
  • Lizzy Lickens

 

 

 

 

 

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren